back-sonicUP200

Ultrasonic Homogenizer

Ultrasonic Homogenizer

UHP-200

UHP-400

UHP-1200

UHP-200

UHP-400

UHP-1200

UHP-1200

100~1200 W

20 KHz

Titanas

30 mm

40 db

Modelis:

Išėjimo galia:

Išėjimo dažnis:

Horn Medžiaga:

Horn galutinis skersmuo:

Garso gaubto dėžutė:

UHP-400

0~400 W

20 KHz

Titanas

13 mm

40 db

Modelis:

Išėjimo galia:

Išėjimo dažnis:

Horn Medžiaga:

Horn galutinis skersmuo:

Garso gaubto dėžutė:

UP200

UHP-200

0~200 W

20 KHz

Titanas

3mm/5mm

40 db

Modelis:

Išėjimo galia:

Išėjimo dažnis:

Horn Medžiaga:

Horn galutinis skersmuo:

Garso gaubto dėžutė:

Kas mes esame

Ultragarso technologijos tyrimai ir plėtra 17 metų,

Labiausiai patyrusi ir puiki komanda,

Turėdama daugiau nei 400 klientų pasaulyje,

Išrado keletą prietaisų, tokių kaip homogenizatorius, suvirinimo įrankiai,

chirurginiai įrankiai ir pan.

Mūsų produktus pirkti

Mūsų produktus pirkti

Homogenizavimas

Ultragarsinis homogenizavimas yra mechaninis procesas, mažinantis mažas daleles skystyje, kad jos būtų tolygiai pasiskirstę ir tolygiai pasiskirstę. „Topsonic“ įmonė siūlo ultragarsinį homogenizatorių laboratorinėms ir masinės gamybos reikmėms.

Ultragarsiniai homogenizatoriai, paprastai vadinami „ultragarsu“, sutraukia audinius ir ląsteles per kavitaciją ir ultragarso bangas. Iš esmės ultragarsinis homogenizatorius turi antgalį, kuris greitai vibruoja ir sukelia aplinkiniame tirpale esančius burbuliukus, greitai susiformuojančius ir nuskendusius. Tai sukuria šlyties ir smūgio bangas, kurios atskiria ląsteles ir daleles.

Ultragarsinis homogenizatorius

Ultragarsinis homogenizavimas yra vienas iš mechaninių akustinių bangų taikymo būdų, naudojamų įvairiose srityse, tokiose kaip ląstelių naikinimas ir homogenizavimas. Tokiu būdu maža išėjimo galia nebūtinai reiškia mažesnę ląstelių sunaikinimo galią, nes mažesnė išėjimo galia yra proporcinga mažesniam tipui, todėl svarbu galios tankis. Didesnė išėjimo galia norint išlaikyti amplitudę ir intensyvumą, kai kuriais atvejais reikalingas didelis klampumas ir aukštas slėgis. Jei naudojami didesni ragai, to paties mėginio dydžio apdorojimui reikia daugiau galios. Kita vertus, ultragarso galia sukuria didelę šilumą ir, jei reikia palaikyti pastovią temperatūrą, proceso metu reikia aušinti.

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti

Ultragarsas yra puikus atskirti ląsteles ir struktūras suspensijos ląstelėje. Be to, ultragarsinis homogenizatorius gali nukirpti DNR, RNR ir chromatiną. Kitos programos apima emulsijų generavimą, nanodalelių dispersiją ir suspenduotų dalelių dydžio sumažinimą. Ultragarsiniai homogenizatoriai sukuria daug šilumos, todėl gali neveikti mėginių, jautrių temperatūrai. Ypač rekomenduojama naudoti akustinius gaubtus. Galų gale jūs homogenizuojate galingomis garso bangomis.

ultrasonic homogenizer

Apie mus

Mokslinis TOPSONICS pagrindas yra 2003 m. Projektuojant ir gaminant ultragarsinį chirurginį peilį. Šiandien ši įmonė yra viena iš pirmaujančių ir sparčiai augančių galingųjų ultragarsinių technologijų srityje.

UHP-200, UHP-400 ir UHP-1200 yra TOPSONICS gaminių pavyzdžiai. Ultragarsinis homogenizatorius „UHP-400“ yra nedidelio masto laboratorinis prietaisas, galintis atgaivinti didelius ir novatoriškus projektus bei novatoriškas idėjas. Šis produktas yra labai populiarus ir naudojamas laboratorijose visame pasaulyje.

Visi prietaisai yra nustatomi 20 kHz darbiniu dažniu ir gali naudoti skirtingą išėjimo galią skirtingu intensyvumu. Viena iš automatinio dažnio nustatymo įrenginio funkcijų yra 1 kHz diapazone. Kita ypatybė yra reguliuojamas reakcijos laikas. Laiką, galią ir energiją galima nustatyti nustatant įrenginio programinę įrangą. Be to, šioje programinėje įrangoje galima naudoti pulso režimą.

  • Topsonics Co.

    įmonės kodas: 305487077

  • Adresas

    No. 2, 4th floor, Science and technology park of institute of Physics Savanori ave. 235, LT-02300 Vilnius, Lithuania

  • Telefono numeris

    +370 626 65951

  • List Title