privacy

Apžvalga

„Topsonics“ bendradarbiavimas. („Mes“, „mes“ arba „mūsų“) yra įsipareigoję apsaugoti asmeninės informacijos (ty bet kokią informaciją, susijusią su identifikuotu ar identifikuojamu fiziniu asmeniu), lankančiųsi http://topsonics.com svetainėje ir naudojantis paslaugomis, privatumą. juose galima rasti („Paslaugos“). Šios privatumo politikos pakeitimai bus paskelbti Svetainėje ir (arba) Paslaugose ir įsigalios paskelbus. Jūsų nuolatinis naudojimasis svetaine ir (arba) paslaugomis po to, kai bus paskelbtas bet koks šios privatumo politikos pakeitimas, reiškia, kad sutinkate su tokiu pakeitimu.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Kai prisiregistruojate kaip mūsų svetainės ir paslaugų vartotojas, prašome pateikti asmeninės informacijos, kuri bus naudojama suaktyvinti jūsų sąskaitą, suteikti jums Paslaugas, susisiekti su jumis apie jūsų paskyros būseną ir kitais šiame punkte nurodytais tikslais. Privatumo politika. Jūsų vardo, įmonės pavadinimo, adreso, telefono numerio, el. Pašto adreso ir tam tikros kitos informacijos apie jus gali reikėti mūsų, kad galėtume suteikti Paslaugas, arba galite būti atskleisti jūsų naudojimosi Paslaugomis metu. Jūsų taip pat bus paprašyta sukurti vartotojo vardą ir asmeninį slaptažodį, kurie taps jūsų paskyros informacijos dalimi.

Pateikdami mums asmeninę informaciją ir laikydami mus tam, kad galėtumėte teikti jums Paslaugas, jūs savo noru sutinkate su tokios asmeninės informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje. Mūsų asmeninės informacijos tvarkymo teisinis pagrindas visų pirma yra tas, kad tvarkymas yra būtinas teikiant Paslaugas ir kad tvarkymas vykdomas atsižvelgiant į teisėtus mūsų interesus.

Teisės į jūsų informaciją

Jūs turite teisę bet kuriuo metu pasiekti ir redaguoti savo informaciją naudodamiesi žiniatinklio sąsaja, teikiama kaip Paslaugų dalis. Pateikę rašytinį prašymą ir turėdami asmens tapatybės įrodymą, galite prieiti prie mūsų turimos, naudojamos ar perduodamos asmeninės informacijos ir paprašyti, kad prireikus būtų padaryta bet kokių pataisymų, kaip leidžiama ar reikalaujama pagal įstatymus. Tačiau norėdami įsitikinti, kad asmeninė informacija, kurią mes saugome apie jus, yra tiksli ir naujausia, nedelsdami praneškite mums apie bet kokius jūsų asmeninės informacijos pasikeitimus paštu ar el. Paštu.